• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Progressive

Member Area

       NOVO!

pd-tablet

10-progressive-konf-n

1-svibanj-2014
2-svibanj-2014
3-svibanj-2014

Kaufland planira širenje u Srbiju

kaufland

Zvečevo proizvodi za britanski Tesco

zvecevo-cokoladice-n

GfK analiza: Online kupovina u porastu

online-kupovina-n

Tetra pak®u nagrada Worldstar

tetra-pak-nagrada-n

Supermarket Plodine i u Senju

supermarket-plodine-senj-n

Prvi certifikati za Dalmatinski pršut

dalmatinski-prsut-certifikat-n

Lidl ponovno Poslodavac Partner

lidl-poslodavac-partner-n

Šest godina Avenue Malla u Zagrebu

avenue mall zagreb-n

Nestlé zapošljava mlade u Europi

nestle-mladi-zaposljavanje
Oglašavanje u izdanju PDF Print E-mail

Oglasni prostor Progressive magazina praktično je povezan sa specijaliziranim temama koje opskrbljuju naše vjerne čitatelje najnovijim istraživanjima, analizama i trendovima kroz:

  • posebne pozicije
  • posebne veličine oglasa
  • insertacije
  • regionalnu distribuciju
  • regionalno oglašavanje
  • i druge formate kojima ćete postići najbolji efekt za pozicioniranje Vaše poruke

 

Download PDF datoteke Progressive - cjenik i dimenzije / 2014.

 

Download PDF datoteke Progressive web cjenik / 2014.


Kontakti

PRODAJA I MARKETING
Valentina Godler Dobraš
valentina.g@crier.hr
tel: 01/5391 546

Danijela Lanović
danijela.l@crier.hr
tel: 01/4854 278

VODITELJICA UREDA I NAKLADE
Irena Šahman
irena@crier.hr
tel: 01/4854 431

UREDNIŠTVO
Marija Kosor
marija.k@crier.hr
tel: 01/4854 279

Marija Sedlar
marija@crier.hr
tel: 01/4854 428

GRAFIČKA UREDNICA
Ivana Voloder
ivana.v@crier.hr

GROUP MANAGER
John Whitbread
john@crier.co.uk

cmg_logo

CMG MEDIA SOLUTIONS d.o.o.
Starotrnjanska 23, 10000 Zagreb

Tel.:  + 385 1 4854 429

Fax.: + 385 1 4854 432
+ 385 1 6386 628
crier@crier.hr

 

Progressive online

progressive arhiva
 
facebook logo

Premium proizvodi

Trgovačka karta

KOLUMNE

1 dijana klekar manja
3 4
5 crowe horwath
7 8

SURADNICI

igd novi banner
nielsen novi banner
euromonitor novi banner
retail media novi banner
gfk-logo-new
 heraklea novi banner
 crowe horwath logo
 hendal_novi_banner
 zdravi-trend-logo
  sagena logo
 tecumviva
 istudio novi banner

   logiko novi banner

 centar za kulturu prehrane
 brigada novi banner

HRB online

facebook logo2