• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Progressive

Member Area

       NOVO!

pd-tablet

11. Progressive konferencija

11-progressive-konferencija-banner-small-2

mandis-banner

barilla-banner-trofie genovese
 
hipp teglica 2
 
laganini-banner
 
gazirana-pica-fokus

toalet-papir-fokus
 
smrznuti-proizvodi-tema-broja

Otvoren VELPRO centar u Zadru

velpro-zadar-n

Novi pogon AgroFructus grupe

agrofruktus-n

Otvoren Kaufland Umag

kaufland-umag-n
Oglašavanje u izdanju PDF Print E-mail

Oglasni prostor Progressive magazina praktično je povezan sa specijaliziranim temama koje opskrbljuju naše vjerne čitatelje najnovijim istraživanjima, analizama i trendovima kroz:

  • posebne pozicije
  • posebne veličine oglasa
  • insertacije
  • regionalnu distribuciju
  • regionalno oglašavanje
  • i druge formate kojima ćete postići najbolji efekt za pozicioniranje Vaše poruke

 

Download PDF datoteke Progressive - cjenik i dimenzije / 2014.

 

Download PDF datoteke Progressive web cjenik / 2014.


Kontakti

PRODAJA I MARKETING
Valentina Godler Dobraš
valentina.g@crier.hr
tel: 01/4854 429 

Danijela Lanović
danijela.l@crier.hr
tel: 01/4854 278

VODITELJICA UREDA I NAKLADE
Irena Šahman
irena@crier.hr
tel: 01/4854 431

UREDNIŠTVO
Marija Kosor
marija.k@crier.hr
tel: 01/4854 428

Marija Sedlar
marija@crier.hr
tel: 01/4854 428

GRAFIČKA UREDNICA
Ivana Voloder
ivana.v@crier.hr

GROUP MANAGER
John Whitbread
john@crier.co.uk

cmg_logo

CMG MEDIA SOLUTIONS d.o.o.
Starotrnjanska 23, 10000 Zagreb

Tel.:  + 385 1 4854 429
crier@crier.hr

 

Progressive online

progressive arhiva
 
facebook logo

Premium proizvodi

Trgovačka karta

KOLUMNE

logistika dijana klekar manja
3 4
5 crowe horwath

SURADNICI

igd novi banner
nielsen novi banner
euromonitor novi banner
 ipsos
gfk-logo-new
heraklea novi banner
crowe horwath logo
hendal_novi_banner

implementacija-snova

at-kearney

zdravi-trend-logo

tecumviva

logiko novi banner

HRB online

hrb-arhiva-banner-1

facebook logo2